Wkurza mnie coaching bez efektu. Takie

pitolenie farmazonów

Ja rozumiem poszerzanie świadomości, praca z metaforą, bycie lustrem i takie tam pojęcia z coachingu… rozumiem, naprawdę.…

Ale, Panie i Panowie,

KONKRETY!

 Głównym celem jest przecież, żeby zmiana była

realna!

A nie analiza uczuć i opowiadanie sobie o kolorach i wizjach bez końca. Jak nie ma zmiany, to MOJA reputacja jest na szali, więc nie będzie za dużo gadania o pierdołach. Tego będzie tylko tyle ile trzeba, ale nie za dużo 🙂

Będzie przede wszystkim wyzwanie.

Konkrety i sprawdzanie postępu.

I właśnie dzięki temu

….potem będzie zmiana.

A w efekcie ludzie piszą o moim coachignu tak :

 

„Bart ma wyraźny styl coachingowy ukierunkowany na wyniki, który pomaga nadać impet zmianom. Bart jest entuzjastycznym coachem, który jest pasjonatem wspierania klientów w osiąganiu ich wyników. ”

 

„Bart jest wykwalifikowany w tworzeniu bezpiecznego miejsca do coachingu. Jest wyjątkowo kreatywny i zaspokaja różne potrzeby klienta. Bart ma otwarty umysł, który pozwolił mi być „w pełni sobą”. Słucha głęboko i rozumie, naprawdę podobały mi się jego kreatywne narzędzia, udało mu się wydobyć rzeczy, z których nie zdawałem sobie sprawy”.

 

„Bart jest troskliwy, kreatywny, uważny, wrażliwy i współczujący. Słucha dobrze i inspiruje nowe pomysły dzięki innowacyjnym podejściom, które wnosi do doświadczenia coachingowego. Coaching Barta wspierał mnie w głęboko osobistych i zawodowych kwestiach, w wymagającym okresie mojego życia.”

Dobra dobra, umawiamy się

dosyć gadania, czas na kontakt- sesję coachignową ze mną możesz umówić tutaj . Pamiętaj wpisz adres mailowy, żeby można było się jakoś po ludzku skomunikować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Contact us